Hakkımızda

A4 Bilişim olarak İdari ve Hukuki alanlarda danışmanlık faaliyetlerini teknoloji ile birleştirerek uzmanlık gerektiren konularda hizmetlerini sürdürmektedir.

İş hukuku alanında Uzman Avukatlık Hizmeti, SGK Teşvikleri konusunda Uzmanları, Mali Müşavir Danışmanlık hizmetleri ile bu süreçlerin işletmelerde can bulmasına katkı sağlayarak, işyerinizde tasarruf sağlayacak ve size hukuki kalkan oluşturacak noktaları görmenizi sağlayacak, teknolojiyi işetmenize naklederek, farklılaşmanız için gerekli sihirli dokunuşları yapak katma değer sağlıyoruz.


Vizyonumuz

A4 Bilişim; Gelecek teknolojileri bugünden yorumlayarak, kurumları gelişen bu teknolojilere adapte edecek çözümleri araştırmayı ve geliştirmeyi kendine vizyon edinmiştir. Bu sayede İşverenlerin sorumluluklarını üzerimize alarak hedeflerine odaklanmalarını ve işlerini bir basamak daha öne taşıyabilmeklerini kendimize hedef edinmişizdir.


Misyonumuz

Teknolojik dönüşümün hız kazandığı günümüzde, yeni nesil iş modellerine uyum sağlama konusunda tüm işverenlere ve işveren adaylarına yol göstermeyi misyon edinmiştir. Bu çerçevede kendini sürekli geliştiren değişiklik ve yeniliklere açık yapısı ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz...

About-Us-3


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...